Lista produktów marki Memorable

Memorable to marka powstała z miłości do utrwalania "memorable moments" – niezapomnianych chwil, najpiękniejszych momentów, wspomnień, do których wraca się z uśmiechem i łzami wzruszenia. Oczekiwanie na dziecko i pierwsze wspólne chwile to czas, który wymaga udokumentowania w pięknej, jedynej w swoim rodzaju formie – tak powstał album dziecka „Twoja historia, Kochanie” - zobacz album.

Twórcy marki cenią minimalistyczne, ale nie minimalne formy. Są drobiazgowi, dążą do perfekcji. Szukają idealnych materiałów w nieskończoność. Głęboko wierzą w to, że ich pamiętniki są wyjątkowe, ponieważ włożyli w nie całe serce, setki godzin pracy i myśli. Wierzą w to, że każdy jeden egzemplarz zostanie wypełniony memorable momentami i stanie się unikalną historią. Stają na wysokości zadania. Pakują z najwyższą starannością każdy pamiętnik, jak dla najbliższej osoby.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

MEMORABLE Pamiętnik Dziecka Album księga Len "Twoja historia...

Cena 189,00 zł

Album wyróżnia się najwyższą jakością, został stworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły: płócienna okładka z ekologicznej bawełny bez wiskozy w pięknych, zgaszonych kolorach, dostępna w trzech wariantach kolorystycznych: róż, błękit, szarość złocenie tytułu na okładce wykonane metodą...