1 LUXNOTE Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” w kolorze niebieskim

LUXNOTE Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” w kolorze niebieskim

139,00 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie

Pamiętnik LUXNOTE Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” w kolorze różowym „Moje dzieciństwo” w kolorze niebieskim, to wyjątkowy album na najcenniejsze wspomnienia. Dzięki niemu zapiszesz wszystkie najpiękniejsze chwile z pierwszych miesięcy życia Twojego dziecka. 

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron, a na każdej z nich możesz udokumentować najważniejsze wydarzenia z życia Twojego malucha. 

Ilość
0

LUXNOTE Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” w kolorze niebieskim

Pamiętnik LUXNOTE Pamiętnik dziecka „Moje dzieciństwo” w kolorze różowym „Moje dzieciństwo” w kolorze różowym, to wyjątkowy album na najcenniejsze wspomnienia. Dzięki niemu zapiszesz wszystkie najpiękniejsze chwile z pierwszych miesięcy życia Twojego dziecka. 

Pamiętnik dziecka składa się ze 112 stron, a na każdej z nich możesz udokumentować najważniejsze wydarzenia z życia Twojego malucha. 

Udokumentuj pierwsze sześć lat życia Twojego dziecka!

Co znajdziesz w środku?

  • Strona tytułowa z miejscem na wpisanie imienia i nazwiska właściciela pamiętnika 
  • Spis treści
  • Miejsce do uzupełniania odpowiedzi na pytania pomocnicze
  • Miejsce na wolne zapiski rodziców 
  • Miejsce na zdjęcia 
  • Miejsce na odciski dłoni i stóp
  • Po każdym roku życia dziecka znajduje się „List do maleństwa”, w którym rodzice mogą napisać wszystko to, co w danym etapie życia chcieliby przekazać swojemu dziecku

Ważne uwagi

Zdjecia najlepiej przyklepać do pamiętnika za pomocą specjalnych przylepców do zdjęć, papierowej taśmy lub taśmy dwustronnej. W przeciwnym wypadku strony mogą się pozabijać i nie będą wyglądać estetycznie.

Odciski dłoni i stop - proszę nie przykładać stop lub dłoni dziecka do kartki, gdy są mokre od farby! Stopa lub dłoń musi być pomalowana, ale nie ociekająca farbą. W przeciwnym wypadku strony mogą się odkształcić i nie będą wyglądały estetycznie.

Luxnote

Specyficzne kody

Zobacz także

LUXNOTE Pamiętnik dziecka...

139,00 zł