MEMI Szczotka tampico do masażu ciała na sucho

48,60 zł
Brutto
Obecnie brak na stanie
Ilość
0

19332178_5.jpg

Szczotka tampico do masażu ciała na sucho marki MEMI

Wysokiej jakości ekologiczna szczotka z naturalnego drewna bukowego z włosiem z kaktusa agawy oraz bawełnianą przepaską na dłoń.

Szczotka pakowana jest ekologicznie w bawełniany woreczek.

Szczotka Tampico służy do pielęgnacji ciała. Z jej pomocą wykonuje się masaże na sucho, które posiadają liczne zalety dla naszego organizmu. Jest wykonana z drewna, a więc masaż powinien być wykonywany tylko na sucho, bez żadnych olejków czy wody. Szczotkować możemy się rano, gdy nasze ciała są wypoczęte, aby pobudzić je do działania. A także wieczorem, po całym dniu pracy, gdy nasza skóra potrzebuje relaksu i odstresowania.

Szczotkowanie należy zawsze zaczynać od stóp i stopniowo kierować się w górne partie ciała. Kierunek szczotkowania powinien być zawsze ten sam, od dołu do góry, gdyż pobudzamy nasz organizm w stronę węzłów chłonnych, a nie na odwrót. Masaż powinien trwać od 3 do 5 minut.

Regularne stosowanie szczotki Tampico pomaga w znacznym stopniu poprawić wygląd i kondycję naszej skóry. Szczotkowanie ciała ma zbawienny wpływ na nasze ciało i organizm. Krótki czas, jaki należy poświęcić używając tej formy masażu, jest niczym, w porównaniu do efektów, jakie będziemy w stanie zauważyć już po pierwszym tygodniu. Widoczna poprawa kondycji skóry, brak cellulitu, lepsze samopoczucie to jedynie kilka efektów jakie możemy uzyskać stosując ten produkt.

Przeciwwskazaniem do używania szczotki są  wszelkie zmiany skórne o podłożu bakteryjnym lub wirusowym, otwarte rany i świeże blizny.

Masaż wykonany szczotką z tampico jest bezpieczny podczas ciąży, jednakże należy wykonywać go bardzo delikatnie w okolicach brzucha i piersi.

19332178_4.jpg
19332178_1.jpg

Skład:

Włókno: 100% Tampico

Oprawka: drewno bukowe

Pasek bawełniany

Pielęgnacja: Szczotka wykonana jest z naturalnego drewna, nie należy więc jej moczyć. W celu pielęgnacji, po każdorazowym użyciu należy strzepnąć włosie szczotki oraz popsikać olejkiem z wodą lub płynem dezynfekującym (np. Octenisept). Szczotka jest produktem higieny osobistej, należy ją zatem regularnie wymieniać (średnio co 3 miesiące).

19332178_2.jpg
19332178_3.jpg

Specyficzne kody

MEMI Szczotka tampico do...

48,60 zł