Marki

 • B.BOX

  B.BOX

  Australijska marka, która stawia głównie na innowację. Produkty, które ułatwiają rodzicom codzienność, charakteryzują się ciekawym designem i dbałością o każdy najmniejszy detal. Najbardziej rozpoznawalne w ofercie są kolorowe bidony z wymienną innowacyjną słomką wyposażoną w ciężarek ułatwiający picie w każdej pozycji kubka. To must-have każdego dziecka. Są ergonomiczne, szczelne i polecane przez logopedów. Najnowsza pastelowa kolekcja kolorystyczna „Gelato” inspirowana jest  włoskimi lodami i skusi każdego.

  Innowacyjne akcesoria dla dzieci prosto z Australii. Absolutnie wyjątkowe produkty, które zachwycają pomysłowością, solidnym wykonaniem i energetycznymi kolorami.

  Firma założona została przez dwie mamy, które poszukiwały kreatywnych rozwiązań, ułatwiających wychodzenie z dzieckiem z domu. Stworzyły serię produktów, które odpowiadają na codzienne potrzeby rodziców. Teraz, kiedy część asortymentu firmy stała się już bestsellerem na całym świecie, pracują nad kolejnymi rozwiązaniami, które staną się must-have wśród gadżetów.

  Najbardziej znanym produktem tego producenta, który zyskał popularność wśród rodziców także w Polsce, jest kubek niekapek. Jego słomka obciążona jest ciężarkiem – pozwala on dziecku pić napój w każdej pozycji, ma bardzo poręczne uchwyty, a słomka wymusza u dziecka ssanie, co sprzyja rozwojowi aparatu mowy.

  Do najlepiej sprzedających się produktów należą także: Zestaw silikonowych nakładek na szklankę, Innowacyjne sztućce do nauki jedzenia, Niewysypek typu 3w1, Portfele na akcesoria do przewijania, a także Śliniaczki Turystyczne.

 • Baby Stories
 • BBLUV

  BBLUV

  Kanadyjska marka, której szeroki asortyment obejmuje rozwiązania wspomagające codzienną pielęgnację i higienę – aspirator i pilniczek elektryczny, szczoteczkę soniczną, nianię, wagi i termometry elektroniczne, poduszki oraz nawilżacze powietrza. Dodatkowo dostępne są akcesoria – gryzaki, maty do zabawy, a dla starszych dzieci składane podnóżki. W portfolio bblüv znaleźć można również akcesoria do karmienia, takie jak miseczki silikonowe z przyssawką, talerzyki, termosy czy pojemniki na przekąski.

 • Bibs

  Bibs

  BIBS to duńska marka premium dla niemowląt, która powstała w latach 70-tych, która początkowo skupiała się na smoczkach. Smoczki BIBS są udoskonalane od kilkudziesięciu lat, producent zawsze dążymy do doskonałości.

  W 2021 roku nadal skupiamy się na naszych popularnych smoczkach i nadal rozwijamy naszą gamę produktów dla dzieci w wieku od 0 do 3 lat.

  Od samego początku ambicją producenta jest wytwarzanie produktów wysokiej jakości z możliwie najlepszych materiałów, przy jednoczesnym zapewnieniu estetycznego wyglądu.

  Każdy produkt jest starannie projektowany i wytwarzany w siedzibie głównej w Hilleroed w Danii

 • Buki
 • Coloresca

  Coloresca

  Coloresca to marka stworzona przez Kasię i Szymona - rodziców trójki dzieci, których rozpiera energia twórcza. To miłość do tych małych artystów sprawiła, że stale poszukują dla nich i dla setek podobnych im dzieci idealnych materiałów plastycznych, żeby mogły realizować swoje wizje twórcze, a zarazem były całkowicie bezpieczne przy tworzeniu swoich małych dzieł sztuki. Z ogromną radością wprowadzają kolejne kolorowe produkty do swojej oferty i za każdym razem nie mogą się doczekać opinii ich najsurowszych testerów – dzieci

  Ale Coloresca, to nie tylko materiały plastyczne - Kasia, zaprzyjaźniona nauczycielka, a zarazem animatorka prowadząca warsztaty plastyczne z maluchami dba o to, by nuda nigdy nie zagościła w Waszych domach i z pasją przygotowuje dla Was propozycje stworzenia zaskakujących prac plastycznych, które możecie wykonać wspólnie z dzieckiem w domu, przy pomocy materiałów Coloresci i rzeczy, które często są już niepotrzebne w naszych gospodarstwach domowych.

  Wszystkie produkty są zaprojektowane i zrobione w Unii Europejskiej. Zachwycają one żywymi kolorami i zachęcają dzieci do wspólnej kreatywnej zabawy. Linia dla maluchów spełnia najsurowsze normy bezpieczeństwa i co za tym idzie, produkty z tej linii mogą być bez obaw używane przez najmłodsze dzieci. W swojej ofercie Coloresca ma materiały plastyczne dla dzieci w różnym wieku – począwszy od tych po ukończeniu pierwszego roku życia, poprzez kilkuletnie przedszkolaki, aż do dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Coloresca oferuje kredki, farby, kolorowe papiery, kolorowanki w rolce i wiele innych materiałów plastycznych, dzięki którym dzieciństwo staje się jeszcze bardziej kolorowe.

 • Comotomo

  Comotomo

  Było rok 2008. Ponieważ świat zmieniał się z prędkością światła, smartfony szybko stały się symbolem pokolenia Millenialsów, byliśmy zaskoczeni, widząc że „rzeczy” dla niemowląt pozostawały bez zmian. Postanowiliśmy więc rzucić wyzwanie konwencji i zdecydowaliśmy się coś zmienić! Jak powiedział kiedyś Mark Twain: „Wszystko, czego potrzebujesz w tym życiu, to ignorancja i pewność siebie, a wtedy sukces jest pewny”. Więc... okazało się, że to nie do końca prawda. Musieliśmy się nauczyć. Bardzo dużo nauczyć. Co ważne, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy być…  „Lepsi niż dobrzy”

  Nasze wartości

  Projektując coś, kuszące może być pójście "na kompromisy". Niezależnie od tego, czy chodzi o użycie tańszego materiału, łatwiejszy projekt, czy po prostu kopiowanie tego, co działa. Żadna z tych taktyk nigdy nie będzie miała znaczenia. Tego typu produkty po prostu unoszą się w otchłani „Wystarczająco dobre”. Więc przyjęliśmy mantrę. Cokolwiek robimy, musi być „lepsze niż dobre”. Oznacza to, że nie idziemy na skróty i zawsze dostarczamy to, co najlepsze.

  Nasze zaangażowanie

  Nasza mantra wykracza poza rozwój produktu. Chociaż nie jesteśmy doskonali, jesteśmy firmą, w której możesz liczyć na właściwe traktowanie. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba i obiecujemy, że jesteś naszym najwyższym priorytetem. Możesz być pewien, że nie będziemy uciekać od naszego zobowiązania wobec Ciebie.

 • Dantoy

  Dantoy

  Dantoy to duńska firma produkująca wysokiej jakości zabawki od ponad 50 lat. Jedną z linii są zabawki z ekologicznego bioplastiku

 • Djeco
 • Doidy Cup

  Doidy Cup

  Kultowy krzywy kubeczek do nauki picia, który dzięki swoim właściwościom wspiera długoterminowe karmienie piersią, pozwala na bezstresową eliminację butelki i pominięcie etapu szkodliwego dla zgryzu picia z kubka niekapka. W kubeczku można serwować wodę, mleko, sok, herbatkę, płynne desery oraz a w porze obiadowej zupkę

 • Dresdner Essenz
 • Drink in the box
 • EciPeci
 • Fat Brain Toys
 • Hagi
 • Hi Little One
 • Klorofil
 • Luxnote
 • Matchstick Monkey
 • Memi
 • Memorable

  Memorable

  Memorable to marka powstała z miłości do utrwalania "memorable moments" – niezapomnianych chwil, najpiękniejszych momentów, wspomnień, do których wraca się z uśmiechem i łzami wzruszenia. Oczekiwanie na dziecko i pierwsze wspólne chwile to czas, który wymaga udokumentowania w pięknej, jedynej w swoim rodzaju formie – tak powstał album dziecka „Twoja historia, Kochanie” - zobacz album.

  Twórcy marki cenią minimalistyczne, ale nie minimalne formy. Są drobiazgowi, dążą do perfekcji. Szukają idealnych materiałów w nieskończoność. Głęboko wierzą w to, że ich pamiętniki są wyjątkowe, ponieważ włożyli w nie całe serce, setki godzin pracy i myśli. Wierzą w to, że każdy jeden egzemplarz zostanie wypełniony memorable momentami i stanie się unikalną historią. Stają na wysokości zadania. Pakują z najwyższą starannością każdy pamiętnik, jak dla najbliższej osoby.

 • Mimijumi
 • Minikoioi
 • Moonie
 • Moulin Roty
 • Mushie
 • Natursetten
 • Poofi
 • Potette Plus
 • Prince Lionheart

  Prince Lionheart

  Marka Prince Lionheart powstała w USA w małym garażu w 1973 r. od produkcji koni na biegunach i choć od tego czasu liczba prodktów uległa znacznemu zwiększeniu, to wciąż jest to rodzinna firma,  którą zarządza kolejne już pokolenie. 

  Za codzienną pracą firmy nie stoi wyszukana marketingowa misja firmy. Zarówno założyciele, pracownicy i partnerzy handlowi firmy są rodzicami i wiedzą, jakie trudności i wyzwania niesie wychowanie dziecka. Dlatego też Prince Lionheart tworzy produkty, które mają pomagać w codziennym życiu rodzin na całym świecie. Na wysoką jakość, funkcjonalność i trwałość produktów marki ma wpływ założenie jakie przyjęli jej właściciele: jakość produktu przewyższa jego cenę. 

  Co sprawia, że Prince Lionheart działa już nieprzerwanie od ponad 45 lat, stale się rozwija i z każdym rokiem zdobywa uznanie setek tysięcy rodziców na całym świecie?

  Życie toczy się wszędzie

  Nie ma sensu tworzenie produktów, które są przydatne tylko w wyidealizowanym, idealnie czystym domu. Dzieci bałaganią i się brudzą, a życie rodzinne może być chaotyczne. Rozumiemy to i uważamy, że jest to zupełnie normalne. Pomagamy ogarnąć te nieporządne chwile za pomocą produktów, które pomogą Ci maksymalnie wykorzystać czas spędzany z dziećmi

  Rodzina to czasownik

  Doceniamy fakt, że rodziny są różnorodne. Niezależnie od tego, czy jesteś samotną mamą lub tatą, parą osób tej samej płci, rodzicem adopcyjnym czy z dzieckiem łączy Cię jakakolwiek inna więź, chcemy, abyście mogli współnie spędzać czas i jak najwięcej cieszyć się życiem.

  Chcemy spać spokojnie

  Tak! Nie obchodzą nas ceny akcji, dywidendy dla akcjonariuszy ani nic w tym stylu. Naszą miarą sukcesu jest to, czy możemy iść spać spokojnie, wiedząc, że zrobiliśmy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc wszystkim nowym mamom i tatusiom korzystającym z naszych produktów.

 • Rabbit & Friends

  Rabbit & Friends

  Rabbit and Friends - przydatne gadżety każdego rodzica. Miękkie, silikonowe lampki LED, lampki z pozytywką, wiatraczki i dyfuzory. Produkty posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Świetnie się sprawdzą jako dodatek do dziecięcego pokoju. Dzieci chętnie przy nich zasypiają, a rodzicom lampki ułatwią wieczorną pielęgnację maluszka np. podczas zmiany pieluszki czy karmienia. Przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy i zakupami hurtowymi zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego (zakładka B2B). Nabywców detalicznych zainteresowane zakupem naszych produktów zapraszamy do sklepów partnerskich (zakładka GDZIE KUPIĆ).

 • Scrunch
 • Spuni
 • Studio Skinky
 • Wspomagajki