Lista produktów marki Comotomo

Było rok 2008. Ponieważ świat zmieniał się z prędkością światła, smartfony szybko stały się symbolem pokolenia Millenialsów, byliśmy zaskoczeni, widząc że „rzeczy” dla niemowląt pozostawały bez zmian. Postanowiliśmy więc rzucić wyzwanie konwencji i zdecydowaliśmy się coś zmienić! Jak powiedział kiedyś Mark Twain: „Wszystko, czego potrzebujesz w tym życiu, to ignorancja i pewność siebie, a wtedy sukces jest pewny”. Więc... okazało się, że to nie do końca prawda. Musieliśmy się nauczyć. Bardzo dużo nauczyć. Co ważne, zdaliśmy sobie sprawę, że musimy być…  „Lepsi niż dobrzy”

Nasze wartości

Projektując coś, kuszące może być pójście "na kompromisy". Niezależnie od tego, czy chodzi o użycie tańszego materiału, łatwiejszy projekt, czy po prostu kopiowanie tego, co działa. Żadna z tych taktyk nigdy nie będzie miała znaczenia. Tego typu produkty po prostu unoszą się w otchłani „Wystarczająco dobre”. Więc przyjęliśmy mantrę. Cokolwiek robimy, musi być „lepsze niż dobre”. Oznacza to, że nie idziemy na skróty i zawsze dostarczamy to, co najlepsze.

Nasze zaangażowanie

Nasza mantra wykracza poza rozwój produktu. Chociaż nie jesteśmy doskonali, jesteśmy firmą, w której możesz liczyć na właściwe traktowanie. Po drugiej stronie jest prawdziwa osoba i obiecujemy, że jesteś naszym najwyższym priorytetem. Możesz być pewien, że nie będziemy uciekać od naszego zobowiązania wobec Ciebie.

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji